Обслуговування сайтів

Передавши свій сайт для підтримки в руки наших фахівців, Ви позбудетеся проблем, пов’язаних з оновленням інформації та контролем за роботою ресурсу.

Наша компанія здійснює технічну та інформаційну підтримку вже наявних сайтів. У поняття «підтримка сайтів» також входять послуги адміністрування сайтів, оновлення сайтів і їх модернізація.

В даному розділі Ви зможете ознайомитися з порядком цін на надані нашою компанією послуги з підтримки сайтів. Вартість підтримки сайту залежить від кількості і типу оновлюваних даних, застосованих технологій, структури вихідного коду і т. д. Ми пропонуємо нашим майбутнім клієнтам середньоринкові ціни з високою якістю виконання робіт.

Технічна підтримка сайту

Сайт – це дуже складний механізм, побудований з використанням сукупності різних технологій. Робота сайту може призупинитися або порушитися в будь-який момент по ряду причин, але найнеприємніше – ресурс може бути втрачено назавжди. З огляду на скільки коштів і сил було витрачено на створення, а пізніше і на розвиток сайту, зупинка його роботи і вже тим більше його безповоротна втрата неприйнятні для власника.

Технічна підтримка сайту має на увазі під собою повний контроль за роботою ресурсу і оперативне виправлення помилок, що впливають на коректність його роботи. Для внесення своєчасної оплати здійснюється моніторинг за закінченням послуги реєстрації доменного імені та надання хостингу. Функція з ведення переговорів від імені клієнта з компанією що надає послугу хостингу, для вирішення різних технічних питань стосовно ресурсу також входить в рамки послуги технічної підтримки сайту.

Необхідність технічної підтримки сайту

а) Моніторинг доменного імені та хостингу:
Наша компанія бере на себе відповідальність за своєчасне оповіщення власника ресурсу про закінчення періоду послуги реєстрації доменного імені і послуги надання хостингу. У тому випадку, якщо власник забуде продовжити дані послуги, він може втратити доменне ім’я, яке тут же перекуплять «кіберсквоттера» і призначать за викуп величезну суму. У разі призупинення послуги надання хостингу є велика ймовірність втратити сам сайт, тому як він буде фізично видалений з жорсткого диска сервера, що надається хостинг-компанією.

б) Створення резервних копій ресурсу:
Це один з найефективніших способів зберегти сайт і його інформаційне наповнення. Копіювання сайту, як правило, відбувається в два етапи: 1. копіюються файли; 2. копіюється база даних. Все це буде міститься в архіві і зберігатися у нас. Процедура може повторюватися з певною періодичністю. За запитом ми надамо копію сайту власнику, а при необхідності відновимо копію на сервері.

в) Оперативне усунення помилок:
Помилки і збої в роботі сайту можуть виникати з різних причин. Зараження сайту вірусом, злом зловмисником або банальне зависання віртуального сервера. Наша компанія намагається надати своїм клієнтам максимально швидкий сервіс за рішенням виниклих технічних проблем. Ми також повністю беремо на себе функцію спілкування з менеджерами хостинг-компанії від імені власника сайту, для вирішення проблем пов’язаних з наданням послуг хостингу, що безпосередньо впливають на працездатність ресурсу.

г) Діагностика і лікування вірусів:
Досвід показує, що будь-який сайт може бути схильний до зараження вірусом. Особливо вразливі сайти написані на базі популярних CMS. Часто зараження сайту передує витік паролів з локального комп’ютера, спеціалізовані шкідливі програми збирають і передають конфіденційні дані своїм власникам. Зараження сайту вірусом може привести до різних неприємних наслідків – від повного блокування роботи сайту, до розміщення на ньому різного роду інформації, до того ж сайт може здійснювати розсилку спаму і атакувати інші сайти.

д) Єдиний сервіс обслуговування:
Одного разу надавши нам логіни і паролі до панелі управління доменом і хостингом, Ви звільнитеся від проблеми збереження цих дуже важливих даних. Найчастіше власники сайтів втрачають ці дані і внесення, будь-яких змін на сайт не представляється можливим. На відновлення паролів доводиться затратити багато часу і нервів, але іноді буває і так, що відновити дані неможливо – тоді власник втратить і доменне ім’я і сам сайт. Також у нас завжди зберігаються резервні копії сайту, які можна отримати за запитом. Вам більше не доведеться згадувати, де записані паролі від FTP або MYSQL. Ви точно будете знати, хто зможе змінити або відновити при необхідності пароль від корпоративної пошти Вашому співробітнику. Всі проблеми в рамках роботи ресурсу тепер вирішуються в одному місці.

Інформаційна підтримка сайту

В рамках даної послуги здійснюється оновлення текстової та графічної інформації на сайті, це необхідно для підтримки інформаційних розділів сайту в актуальному стані. Наші фахівці грамотно зверстають, а потім розмістять новини і статті, а також наповнять текстами нові розділи сайту, оптимізують і додадуть зображення, банери, відео-матеріали, внесуть нові товарні пропозиції в каталог інтернет-магазину.

Будь-якого ресурсу рано чи пізно знадобиться зміна інформації, чи це номер телефону або адреса офісу, якраз в цьому випадку власнику ресурсу знадобиться допомога фахівця, готового в найкоротші терміни виконати дану роботу. Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте можливість вирішити будь-які завдання в рамках послуги інформаційної підтримки свого сайту за допомогою професіоналів.

Порядок співпраці

 • 1

  Замовнику на email висилається форма договору для ознайомлення. За згодою сторін договір заповнюється і підписується. Оригінал договору відправляється кур’єром або надсилається Новою Поштою. Для прискорення процесу з нашого боку може бути вислана скан-копія договору з печатками.
 • 2

  Послуга передбачає 100% передоплату. Формується рахунок на суму зазначену в договорі і висилається замовнику на email у вигляді скан-копії. Оригінал рахунку висилається Новою Поштою. Роботи проводяться строго після підтвердження платежу. Скан-копія платіжного доручення також є підтвердженням платежу.
 • 3

  Для здійснення своїх обов’язків в рамках договору виконавець має потребу в повному доступі до ресурсу. Замовнику необхідно вислати на email виконавця доступи до FTP / SSH, MYSQL і системи управління сайтом в разі її наявності. Доступи мають на увазі під собою пару – логін / пароль.
 • 4

  По завершенню робіт виконавцем, замовник перевіряє результати на відповідність і при необхідності вносить корективи. Якщо замовник задоволений, виконавець за допомогою Нової Пошти висилає підписаний екземпляр акту виконаних робіт. Робота в такий спосіб вважається виконаною.

Тарифи на щомісячну підтримку сайту

 

БАЗОВИЙ
ОСНОВНИЙ
БІЗНЕС
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА САЙТУ
300 грн./міс.
500 грн./міс.
900 грн./міс.
Консультації з питань роботи сайту
з 10:00 до 18:00
з 10:00 до 19:00
з 10:00 до 20:00
Контроль за працездатністю сайту
Оперативне усунення помилок і технічних збоїв
Резервне копіювання сайту і бази даних
1 раз в місяць
1 раз в 2 тижні
1 раз в тиджень
Управління поштовим сервісом, допомога в налаштуванні
Діагностика та видалення шкідливих програм
Контроль терміну делегування домену та оплати хостингу
Зберігання всієї необхідної технічної інформації
Контакт з хостинг-провайдером від імені власника сайту
ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА САЙТУ
Верстка і розміщення текстової інформації (A4, 12 кегль)
до 10 сторінок
до 20 сторінок
Розміщення і оптимізація графічних зображень
до 10 штук
до 20 штук
Зміна функціональних можливостей сайту
Додавання і зміна розділів сайту
Зміна графічних елементів дизайну сайту
Розробка і розміщення банерів
GIF, JPG
GIF, JPG, SWF
РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Кількість нормо-годин на місяць
<1 год
< 2 год
< 4 год
Час реакції на звернення
до 2 днів
1 день
1 день

* Пріоритет технічної підтримки. 1 – Безпека, 2 – Резервне копіювання, 3 – Виправлення помилок, 4 – Робота з контентом та функціоналом

Вартість разової підтримки сайту

(мінімальне замовлення 1 година, час реакції на звернення до 7 днів)

Наповнення контентом – 300 грн/год

Дизайн – 400 грн/година

Програмування – 500 грн/година

Ціна разової підтримки сайту на популярні запити

Ціни в табличці орієнтовні і можуть бути переглянуті в більшу сторону, після детального аналізу заявки на обслуговування

Разове оновлення сайту Ціна/грн.
Разова зміна контенту (телефон, адрес і т. д.) 150
Верстка та розміщення 1 сторінка (A4, Times New Roman) 200
Розміщення баннеру (1 баннер) 200
Створення 1 сторінки з розміщенням в меню 250
Зміна пункту меню або посилання 150
Форма зворотнього звязку (до 10 полей) 500
Підключення платіжних систем 800
Підключення онлайн-чату 600
Підключення коментування, авторизації через соцмережі, відгуків 800
Встановлення скриптів лічильника (yandex metrika, google analytics і т.д.) 200
Перенос сайту на інший хостинг Ціна /грн.
Перенос стандартного веб-сайта (WordPress) 800-1000
Перенос великого веб-сайта построєного на CMS WordPress, Opencart від 1000
Лікування вірусів та відновлення після взлому Ціна/грн.
Лікування, зміна всіх доступів, подача на перевірку Google/Yandex, налаштування безпеки (CMS WordPress) від 1000
Встановлення спеціальних інструментів та налаштування безпеки (CMS WordPress) від 700

Лікування сайтів від взлому та вірусів (Лечение сайтов от взломов и вирусов)

Україна лідирує по кількості заражених сайтів. Кожен 16-й сайт містить шкідливе програмне забезпечення, яким потенційно може бути заражений комп’ютер користувача. І ця тенденція, нажаль, тільки зростає. Найгірше те, що після зараження сайт попадає в чорний список Google та Yandex, з якого потім не завжди легко вийти.

WSart надає послуги з діагностики, лікування та встановлення надійної системи безпеки та антивірусу для Вашого сайту.

Ціна лікування невеликого сайту на CMS WordPress від 1000грн. Остаточна ціна визначається після перевірки.

Просто зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами +38 (096) 6005595, +38 (067) 7335338 і ми візьмемо всю роботу на себе.