Створення сайтів Рівне

Переваги роботи з нами

Найперспективніший і найефективніший на сьогоднішній день метод просування продукції або послуг у Рівному – просування через Інтернет. Саме тому в будь-якій компанії, на будь-якому підприємстві і в будь-якого індивідуального підприємця рано чи пізно з’являється така нагальна потреба, як створення комерційного сайту. Співпрацюючи з West Stream ви отримуєте ряд переваг:

.01

Досвід.

Більше 5 років роботи та десятки проектів. Ми допоможемо визначитись з необхідним функціоналом та інструментами для ваших потреб і успішно їх реалізувати.

.02

Ціни.

У нас прозора та зрозуміла цінова політика. Розраховуючи вартість робіт, ми завжди відштовхуємось від затраченого часу і клієнт розуміє за що він платить гроші.

.03

Наш підхід.

Аналіз ринку послуг чи товарів вашої сфери. Надання рекомендацій кожному конкретному клієнту для успішного ведення бізнесу в інтернеті.

.04

Результат.

Завдяки попереднім трьом пунктам, ви отримаєте якісний продукт, з набором усіх потрібних функцій, створений згідно тенденцій сучасності, який допоможе збільшити ваші прибутки.

Виникли запитання?

Завжди раді допомогти

+38 096 600 55 95

+38 067 733 533 8

Створення та просування сайтів та інтернет-магазинів у Рівному

Створення сайтів під ключ у Рівному

Вітаємо Вас на сайті веб-студії West Streamt! Ми пропонуємо створення сайтів у Рівному і по всій Україні: від візиток до інтернет-магазинів. А також контекстне і SEO-просування в пошукових системах, сервіси підвищення продажів і технічну підтримку по системі управління.

Кому може знадобитися створення web сайтів у Рівному?

Фірмам та організаціям, які тільки починають свою діяльність, перед якими стоїть завдання пошуку і залучення потенційних покупців і клієнтів (створення сучасного сайту дозволяє знайти споживача далеко за межами свого району, міста, країни).

Підприємствам, які вже мають досвід комерційної діяльності, бажаючим розширити географію своєї присутності (створення сайту відмінна альтернатива відкриття власних представництв, тим більше, що послуги по створенню сайтів обійдуться набагато дешевше, ніж оренда приміщення і наймання персоналу).

Компаніям і підприємцям, перед якими стоїть мета вивести на ринок новий продукт або розповісти про майбутній промо-захід (в цьому випадку оптимальним є створення красивих анімованих сайтів).

Споживачі сьогодні шукають товари в Інтернеті – зробіть так, щоб на очі їм попався саме Ваш ресурс, для цього доручіть створення інтернет сайтів професіоналам. Студія “Вест Стрім” – сайти, які неможливо не помітити. Основний напрямок діяльності студії West Stream – це створення web сайтів (Рівне). Маючи великий досвід веб-розробок, на Ваше замовлення ми можемо спроектувати і реалізувати ресурси будь-якої складності – від невеликих односторіннкових сайтів і візиток, до масштабних порталів та інтернет-магазинів.

Створення інтернет сайтів Рівне – це цілий комплекс робіт.

Наша команда включає сюди:

Проведення аналітичного дослідження, яке дозволяє з’ясувати – для якої аудиторії проводиться створення комерційного сайту, які завдання покладає на ресурс його Замовник. На цьому етапі визначається відповідний тип сайту, його функціонал і стиль оформлення в залежності від віку та рівня фінансової спроможності цільової аудиторії. Другий етап, без якого неможливе створення сучасного сайту – це його дизайн. Від професіоналізму веб-дизайнера залежить, наскільки «дружнім» буде ресурс для користувачів, мається на увазі і його стильове оформлення, і зручність користування.

Щоб отримати якісний продукт, здатний зацікавити користувачів мережі, необхідно вибрати створення професійних сайтів, над якими працює ціла команда фахівців. У студії West Stream Ви можете замовити як і створення нового сайту, так і редизайн існуючого. Від цього залежить вартість створення сайту.

Останній етап, який включає створення сайтів – це тестування готового продукту і при необхідності, доопрацювання окремих деталей.

Створення сайту у Рівному, його розкрутка є дуже відповідальною і непростою справою. Нашими фахівцями розробляються “сайти під ключ”. Звертаючись в нашу веб-студію, Вам не потрібно буде розбиратися в технічних тонкощах, продумувати структуру ефективного сайту. Просто зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами: +380966005595, +38 (067) 7335338, +38 (03344) 40380, і ми візьмемо всю роботу на себе.